Вікаріат Православної Церкви України
в США, Канаді, Австралії та Японії
The Vicariate of The Orthodox Church of Ukraine
in The United States, Canada, Australia and Japan
Category: Новини
9 results found.
00000
Архипастерський Візит Святійшого Патріарха до Огайо 2012 - 11/17/2012

31 жовтня 2012 року з Архипастирським візитом прибув до Клівленду, штат Огайо, Його Святість Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України в супроводі Єпископа Вижгородського Агапіта та професора Київської Духовної Академії, Дмитра Власовича Степовика.

В аеропорту їх зустріли настоятель парафії Святої Тройці – отець Роман Загурський, Голова Парафіяльної Управи – пан Василь Турко (молодший), заступник голови Управи – пані Лана Барков та господарчий референт – пан Олександр Барков.

00001
СЛОВО ПРО ПАТРІАРХА - 02/23/2012

Визначні культурні, наукові та громадські діячі про Патріарха Філарета.

Юрій ДОРОШЕНКО,
Заслужений журналіст України

Широке відзначення 50-річчя єпископського служіння та 45-річчя перебування на Київський кафедрі Святійшого патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета стало приводом, аби звернутися до визначних культурних, наукових і громадських діячів України (академіків, Героїв України, письменників і поетів) з проханням сказати слово про владику, поділитися спогадами, враженнями від спілкування.

Наші співрозмовники ще раз засвідчують, що національна еліта бачить в особі Патріарха Філарета непересічного духовного лідера українського народу, послідовного патріота, авторитетного церковного діяча загальноправославного масштабу.

Важливо, що з великою повагою та симпатією до Святійшого Філарета ставляться не лише православні, але греко-католики і навіть мусульмани. Навіть ті, кому за радянських часів доводилося бути опонентом владики, нині, майже одноголосно, говорять про мудрість і  глибоку віру нашого Патріарха, подвижницьке служіння Церкві та українському народові. 

Читати повністю

00002
На Службі Богові і Україні - 12/28/2011

Дорогі Брати і Сестри !

Ділимося радісною новиною що Парафія Святої Трійці в Лос Анджелес, Київського Патріярхату, формально створена як не прибуткова церковна корпорація штату Каліфорнія, від 8-го грудня 2011, під регістраційним номером 3428611.
Як складова частина Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріярхату в США і Канаді, парафія Святої Трійці звільнена від податків під федеральним номером 45-0488145.

З Божої Ласки парафія Святої Трійці прибула тимчасове церковне приміщення в історичному будинку каплиці Гірського Села (Alpine Village Chapel). Адреса каплиці є 833 West Torrance Boulevard, Torrance, при роздоріжжі вулиці Torrance і фрівею 110. Ласкаво запрошуємо Вас з родинами і друзями на Різдвяні відправи:

Святвечір, 6-го січня, година 6:00 вечера

Різдво Христове, 7-го січня, година 10:00 рано

Наша парафія існує щоб служити Богові і Україні, не забуваючись про країну нашу американську. Під Божим проведінням робитимемо все нам можливе щоб служити душпастерськім потребам наших братів і сестер в південній Каліфорнії. Нікого до себе не примушуємо. Проти нікого не стоїмо. З відкритими руками і любов’ю вітаємо і приймаємо всіх хто молиться Господеві за одну, єдину і нероздільну Святу Помісну Українську Православну Церкву.

Нехай Предвічний Бог, Який народився задля нашого спасіння, зішле на Вас повну Свою Благодать і найкращі дари неба і землі. Христос Народжується! Славімо Його!


о. Олег Сацюк - Настоятель
2537-D Pacific Coast Highway, Box 365,
Torrance, CA 90505-7063
(310) 947-2644

00003
ВІТАЄМО ІЄРЕЯ ОЛЕГА САЦЮКА - 11/15/2011

ВІТАЄМО ІЄРЕЯ ОЛЕГА САЦЮКА

Вікаріат Української Православної Церкви Київського Патріархату в США і Канаді з великою приємністю вітає ієрея Олега Сацюка в лоно Київського Патріархату.                                   
Нічого не діється без Божої волі. Отже, тільки той дійсний пастир, хто приходить до своєї Рідної Церкви через Христа. Бо Сам Ісус Христос сказав: “Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас і настановив вас, щоб ви йшли і користь давали” (Ін.15,16).                        

6-го листопада 2011 року, в Парафії Святого Архистратига Михаїла, в місті Юніондейлі, Божа благодать зійшла на диякона Олега Сацюка. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет завершив хіротонію над дияконом Олегом, щоб за словами Апостола Павла, новорукоположений ієрей Олег взяв щит віри, щоб загасити всі вогнисті стріли лукавого.                                     

Ієрей Олег Сацюк був покликаний до Рідної Української Православної Церкви Київського Патріархату з великим досвідом теології та ширшою освітою права.
 
Ієрей Олег Сацюк народився в 1946 році в Австрії. Син дубенчан, правника і  письменника Олексія Сацюка, і Марії Чучмай.
 
Одружений з Роксоляною (Бігун), вінчані в Катедрі Святого Володимира в Чикаго протопресвітером Федором Білецьким в листопаді 1970.
   
Дружина, Роксоляна Сацюк, вчителька, директорка Шкіл українознавства, голова відділів Союзу  Українок Амерки, і довголітня голова церковних сестрицтв і активна членкиня парафіяльних управ.     Господь благословив подружжа двома синами, Ростиславом і Бориславом.
   
Кандидат Теології (Магістер-Церковного Права), 28 липня 2011, Баламандський Університет, Ліван. Закінчив 3-річний Курс Святого Степана при семінарії Антіохійської  Архиєпархії Північної Америки, Лигоніер, Пенсильванія, 7 жовтня 2009. 

Доктор Права, 1982, Північний Іллінойський Університет, ДеКалб, Іллінойс Бакалавр Політичних Наук, 1979, Іллінойський Університет, Чикаго, Іллінойс.

Член Церковного Суду Української Православної Церкви США від 2007 до 2011 року. Член Статутової Комісії Української Православної Церкви США від 1986 до 1989 року.

Архон Номофилакс Вселенського Патріархату від 2007 до 2011 року.

Член Ради Фундаторів парафії Св. Андрія в Лос Анджелес від 2007 до 2011 року.

Голова Управи парафії Св. Андрія в Лос Анджелес від 2004 до 2007.                                    

Заступник Голови і Правний Дорадник парафії Св. Володимира, Лос Анджелес, 1985-1988

Заступник Голови і Правний Дорадник катедри Св. Володимира, Чикаго, 1982-1985

Колишній Голова Українського Конгресового Комітету Америки на Південну Каліфорнію. Колишній Член Управи Українського Конгресового Комітету Америки, Округа Чикаго.                                    

Колишній Член Екзекутиви і Правний Дорадник Централі  Українських Кооператив Америки (ЦУКА).                    
Колишній Віце Президент на Західні Штати Союзу Українських Студентських Товариств Амрики (СУСТА).                    
Колишній Голова Української Студентської Громади Чикаго. Колишній Член Управи і Голова Комісії Права Товариства Приятелів РУХ-у в Чикаго.                                            

Колишній Голова Комітету Допомоги Українським  Політвязням в Чикаго.                                            
Колишній директор української радіопрограми Червона Рута в Чикаго.
   
Старший Суддя Адміністративного Права штату Каліфорнія, Правління Справами Безробіття, Відділення Податкових Апеляцій, Інглевуд, Каліфорнія, від 2002 до теперішнього часу.    

Контролюючий Прокурор На Південну Каліфорнію, Автомобільне Правління Штату Каліфорнія, Лос Анджелес, Каліфорнія, від 1998 до 2002.                                            

Президент Правничої Фірми Олега Сацюка, Чикаго, Лос Анджелес, 1982 до 1998.                                 
Керуючий Партнер Адвокатської Фірми Касселман і Сацюк, Лос Анджелес, Каліфорнія,  від 1985 до 1988.                        
Суддя Правління Арбітражу Верховного Суду Повіту Кук, Штату Іллінойс, Чикаго, Іллінойс, від 1992 до 1999.                        
Президент, Ніюз Рекорд Компані, видавець і редактор тижневиків Ніюз Рекорд і Чикаго Рекорд в Чикаго, 1975 до 1979.

Високопреподобному Отцеві Олегові, за словами Апостола Павла, Господь Бог звелів взяти Божу зброю, підперезавшись правдою і зодягнувшись у броню праведности, щоб дати опір злому і захищати слово істини Господа нашого Ісуса Христа.


Прот. Віктор Полярний
Секретар Вікаріату Української
Православної Церкви Київського Патріархату
В США і Канаді

00004
НА УРОДИНАХ У СВЯТОГО ЮРІЯ! - 02/21/2011



НА УРОДИНАХ У СВЯТОГО ЮРІЯ!


Радісною і на причуд веселою була друга неділя лютого  в парафії Святого Великомученика Юрія Переможця Української Православної Церкви Київського Патріархату. Властиво цього дня парафія святкувала свій перший рік народження, першу річницю заснування новоствореної православної громади Української Помісної ПравославноїЦеркви Київського Патріархату.

До цього дня завчасно готувалися всі парафіяни та прихожани, наводили чистоту в храмі і на подвір”ї, вихованці недільної релігійної школи старанно приготовляли свою мистецьку програму. Свято почалося Святковою Божественною літургією яку очолив настоятель парафії митрофорний протоіерей отець Микола Федюк, котрому вперше прислуговували молоді іподиякони брати: Назарій та Тарас Мартинюки.  Приемно було бачити багато нових молодих родин які довідавшися про існування нашої громади вперше прийшли в храм Господній і записалися в парафію. На відміну від інших церков де супроводжують літургію професійні хори -у нас мелодійно і задушевно співає вся церква, яка задушевними піснеспівами величає Отця Небесного в Тройці славимого Сина Божого і Духа Святого.  На святій проповіді отець Миколa, оскільки припала неділя Митаря і Фарисея, охорактеризував довгий і тернистий шлях, який подолали люди котрі мріяли про створення нашої громади, властиво ці люди подібні мирарю який великою вірою в Бога та глибоким смиренням був прийнятий Богом, так ініціатори нової громади своїми вірою і молитвою досягли бажаного.

Після Літургії був відслужений Подячний молебінь До Христа Спасителя, подяка Господу Богу за ту велику благодать і небесне благословення, яке ми всі отримали за рік нашого існування. Многоліттям:Святійшому патріарху Київському ФІЛАРЕТУ, настоятелю, церковній управі, братству ,сестрицтву та всім парафіянам і прихожанам була закінчена перша частина свята.  

По полудні нас гостинно вітала власниця ресторану “Чарівний глечик” пані Катерина Кравчук у бенkетному залі “На лісовій галявині” сама назва говорила сама за себе ,адже ми попали у чарівний куточок правдивої галявини де були чудово накриті столи із вишуканими українськими стравами,напоями та солодким.

Благословивши  трапезу отець Миколай запросив всіх гостей до столу.  Слово привіту взяла секретар та культурний референт п.Ніла Драчук, яка зупинилася на історії заснування парафії, підвела підсумки наших здобутків за рік часу, подякувала кожному осібно за щиру жертовність і безкорисливу працю на благо громади.  Своїми враженнями поділився сам настоятель, який стримуючи сльози, згадав перші кроки нарождення громади виніс щиру подяку “піонерам”  ініціаторам п.Василю Івасюку, Валентині Вишневській, Дмитру Костюку, які зібравшися силами молитви і духу разом із настоятелем досягли бажаного.

За рік часу парафія досягнула таких висот і успіху, що незмогли інші парафії за численні роки і в цьому велика заслуга всіеї громади.  За рік часу придбано числену утварь до церкви, спорудженно новий іконостас, проведені пікнік “Козацькому роду нема переводу” та забаву “Барви золотої осені” почала свою роботу недільна релігійна школа, відкрито парафіяльну радіопрограму “З НАМИ БОГ” готуеться до випуску перший номер газети “ЛОЗА ВИНОГРАДНА” та інтернет -сайт і в цьому велика заслуга всіеї громади та спонсорів Кредитової каси “Самопоміч” часопису “Українське слово” підтримці братніх парафій Собору Св. Андрія, та Церкві Св.Софії всім приятелям та жертводавцям які свої датки складають на розбудову нашої церкви.

Зі словом привіту виступив голова парафії п.Микола Волочій ,та голова сестрицтва п.Ірина Добровольська які щиро подякували всім присутнім за відвідини а також всім парафіянам та прихожанам за співпраню і підтримку важливо зазначити що обої п.Микола та п.Ірина підходили до
кожного столика і припрошували до гостини.  Свої враженнями про нашу парафію поділився Голова парафії  Св. Софії п. Андрій Скиба. Та найкращим дарунком для нас був виступ вихованців недільної школи, які чудово дикламували вірші вітання а це: Христинка Мартинюк, Анничка Нижник,Олександра Рупташ, Андрійко Федишин, Олександер Добровольський та братчики -Юрчик і Олежик Тимофій.  Вишукані українські
строї, дитяча усмішка все було захоплююче.  Мистецтвом задушевної музики вітали нас музиканти  п.Ігор та Михайло, а веселив людей українськими піснями наш маестро п.Степан Шимків.  Щира подяка всім жертводавцям за дар любові на наші уродини,всім парафіянам та прихожанам за натхненну Богом благословенну працю яку сладаєте всі Ви на підніжок престолу Отця Небесного, та розбудови нашої незалежної Помісної Української Православної Церкви Св. Вмч. ЮРІЯ ПЕРЕМОЖЦЯ Київського Патріархату.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДОРОГА ДУХОВНА БЕРЕГИНЕ!
З РОСИ І ВОДИ НА МНОГІЇ ЛІТА!

о.МИКОЛА ФЕДЮК
настоятель парафії Св.Вмч.Юрія Переможця.

00005
Патріарх Філарет у Вашингтоні (ДРУГИЙ ДЕНЬ) - 12/23/2010

Патріарх Філарет у  Вашингтоні

ДРУГИЙ ДЕНЬ

9-го листопада 2010 року Патріарх Філарет в супроводі прот. Олега Маланяка, професора Дмитра Степовика, прот. Віктора Полярного і Михайла Савківа завітали до FREEEDOM HOUSЕ у Вашингтоні.

Ця організація слідить і перевіряє, по всьому світі, свободу слова, свободу зібрання, свободу преси, свободи релігії, свободу прав людини. Організація FEEDOM HOUSE інформує Уряд-США і суспільство про порушення і недотягнення прав людини. David J. Kramer – Executive Director пильно вислухав звіт Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА.

Патріарх Філарет сказав, що релігійна свобода в Україні стоїть досить на великому рівні. Всі релігійні конфесії мають повну свободу і всі знаходяться в добрих стосунках і всі разом виступаємо перед Урядом України в захисті моральних цінностей, як також всі разом виступаємо проти: одностатевих шлюбів, наркоманії, абортів, алкоголізму, паління. Ми виступаємо за викладання християнської етики в школах.

В Україні, за даними соціяльного опитування, суспільство найбільше довіряє Церкві і тому релігійність стоїть на високому рівні, за роки незалежности в Україні побудовно поверх трьох тисяч храмів.

На Великодні Богослужіння  11 мільйонів віруючих України брали участь у Богослужіннях, а в Росії в той же період було лише 8 мільйонів. Але ж в Україні є 47 мільйонів населення, а в Росії 142.  35 відсотків українського населення брали участь у Великодних Богослужіннях і лише 6 відсотків населення в Російській Федерації. Релігійність України можна порівняти до рівня релігійности країн Польщі та Іспанії.

В Україні вже існує Помісна Українська Православна Церква Київського Патріархату і тепер проходить дуже складний процес визнання. Ще є дуже важний показник релігійности в Україні, за час незалежности України, Церква Київського Патріархату виросла в п’ять разів. Помісна Українська Православна Церква є гарантом Незалежности України.

Незалежний розвиток Української Церкви і Української Держави не подобається управлінню в Москві. Тому Москва вживає Православну Церкву Московського Патріархату як спосіб завоювання не тільки релігійности, але й промисловості.

Останні події Президента Віктора Януковича не посмаку Кремлю. Москва хоче присвоїти українську газову трубу, хоче присвоїти основну українську промисловість: ракет, літаків, танків і т.п.

Кремель хоче накинути на нас російську мову – як державну, але цей акт потребує що найменше 300 голосів Верховної Ради  і цього не буде.

Ми надіємося, що Президент Віктор Янукович активніше буде захищати інтереси України. Україна йде по шляху демократії і правами свободи людини.

Цього ж дня в Палаті Слухання Сенату Зовнішніх Зв’язків, патріарша делегація мала змогу спілкуватися з представниками Committee on Foreign Relations – United States Senate.

Патріарх Філарет пояснив, що він не є повноважений від Української Держави і може говорити лише в ім’я Церкви. Святійший Патріарх Філарет, ще раз підкреслив, що Помісна Українська Православна Церква Київського Патріархату стоїть на позиціях державницьких, а Московська Церква стоїть на позиціях Імперіялистичної Росії. Мрія Московського управління стоїть в підпорядкуванні Православної Церкви в Україні Московському Патріархату. 

Більшість українського населення не сприймають  ідею Руського Міра, навіть в середині Української Православної Церкви Московського Патріархату є протиставлення до Руського Міра. Значна частина ієрархів і духовенства УПЦ Московського Патріархату хочуть щоб в Україні була Незалежна Церква. Частина УПЦ Московського Патріархату підтримує політику Москви, а значна частина стоїть на засадах незалежности.

Новообраний Президент Віктор Янукович заявив, що він буде ставитися до всіх релігій рівно і ми прийняли це з великою радістю. На жаль, ми сьогодні бачимо, що Президент Янукович дає певну перевагу Московському Патріархату. Всецерковна Рада України звернулася до Президента вимагаючи з ним зустріч, але це прохання ще й до сьогодні ігноровано.

Новообраний Уряд України, а зокрема, Служба Безпеки України (СБУ) і Міністерство Внутрішних Справ (МВД) також не ставляться рівно до конфесій, які є поза межами Московського Патріархату. Були негативні випадки під час святкування 1020 ліття Хрещення України, окремі загрози церковним організаціям Київського Патріархату, перемовлення і т.п.

Представники Сенату Зовнішних Зв’язків – Jason E. Bruder i Marik String пообіцяли вести тісний діалог з представником Київського Патріархату Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату в США й Канаді Секретарем Вікаріату митрофорним протоієреєм Віктором Полярним.

Святійший Патріарх Філарет, в прямій транзлації Голосу Америки в Україну (о годині 22:30 за Київським часом - П’ятий Канал), виступив на телевізійній програмі ТІМЕ-ЧАС.

На завершення Другого Дня у Вашингтоні Святійший Патріарх виступив в посольстві Литви у Вашингтоні, де річно відбувається спомин про жахливі наслідки і жертви комуністичного режиму по всьому світі. Також, Патріарх Філарет був запрошений відкрити молитвою початок прийняття представників країн, які прийшли нагадати і не забувати злочини комуністичного режиму.

В своїм слові Патріарх Філарет підкреслив, що ми повинні молитися за жертви комунізму і одночас засуджувати цей режим зла, щоб цього більше не повторилося.





ПАТРІАРХ У ВАШИНГТОНІ - ТРЕТІЙ ДЕНЬ

Патріарх Філарет у  Вашингтоні

ТРЕТІЙ ДЕНЬ

10-го листопада 2010 року Патріарх Філарет виступив в American University у Вашингтоні. Учні з різних держав, які вивчають політику інших країн і в майбутньому мабуть будуть мати вплив в розвиненні політики своїх країн. Приблизно 30 учнів вислухали Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, де Патріарх наголосив, що кожна людина, а тим більше кожний провідник повинен користуватися вічними цінностями. Прийде час коли за наші вчинки чи наші вказівки нам прийдеться відповідати перед Остаточнім Суддею.

Найголовніші цінности кожної людини це є віра, любов і правда. Непохитна віра у Бога, незрадлива любов до ближнього на підставі правди. Свята Церква пропагує правду і на цій підставі люди довіряють один одному. Ми засуджуємо неправду і знасилля. Ми також засуджуємо екстремізм так як фашизм чи комунізм. Бо ці дві ідеології побудовані на підставі екстремізму і брехні. Ми хочемо, щоб всі країни поважали територіальну цілість своїх сусідів і других країн.

Після спілкування з студентами, цього ж дня Патріарх Філарет в сослужінні прот. Олега Маланюка та прот. Віктора Полярного освятив площу на якій пропоновано збудувати пам’ятник жертвам  українського Голодомору. Також Патріарша делегація відвідала пам’ятник Тараса Шевченка.

В другій половині дня в кабінеті Bureau of Democracy on Human Rights, як також в кабінеті Deputy Secretary of State of European Affairs – U.S. Department of State та в кабінеті National Security Патріарх Філарет поінформував представників Американського Уряду про стан релігії в Україні і її вплив на суспільство. Звіти Патріарха були вислухані із захопленням і Патріарх давав відповідь на запитання урядників.

 Як бачимо в протязі трьох днів Патріарх Філарет докладно пояснив представникам впливових людей у Вашингтоні про стан релігії в Україні і її вплив на суспільство українського народу. Слава Богу і честь і хвала Святійшому Отцеві нашому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за ретельне виконання такого напружного графіку.

00006
Патріарх Філарет у Вашингтоні 2010 - 12/23/2010

Патріарх Філарет у Вашингтоні

 

8-го листопада 2010 року Патріарх Філарет в супроводі прот. Олега Маланяка, професора Дмитра Степовика, прот. Віктора Полярного і Михайла Савківа завітали до Heritage Foundation. Др. Аріел Коген і одинадцять представників від: Freedom House, Department of State, U.S.-Ukraine business Council, Johns Hopkins University, American Foreign Policy Council, Carnegie Endowment for International Peace і інші пильно вислухали доповідь Патріарха Філарета, де Святійший Отець докладно розповів про стан і вплив церкви в Україні. Патріарх сказав, що вже 45 років як займає Київську Катедру і що Українська Православна Церква Київського Патріархату стоїть на першому місці серед усіх віруючих в Україні і що в Україні існують добрі відносини поміж усіми конфесіями і немає проблем. На жаль, існують протистояння між Українською Православною Церквою Київського і Московського Патріархату.  Ці протистоянення існують не на релігійних, а політичних основах. Українська Православна Церква Київського Патріархату підтримує незалежність України, а УПЦ Московського Патріархату підтримує більше Росію.

Наша Церква має завдання об’єднати всіх православних в одну Церкву, щоб була духовна основа, а Росія хоче підпорядкувати не тільки церкви, а і всю Українську Державу.

Під час управління Президента Ющенка було зближення між Церквами Київського і Моковського Патріархату і це не подобалось Москві. Тому в Москві виробили ідею – Руського Міра тобто ідею Московського Імперіалізму в з’єднанні Росії, України, Білорусі та Молдови. І ось чому Патріарх Кіріл почав частіше відвідувати Україну. Але ми не відчуваємо, що він має якийсь вплив і не бачимо жодної загрози.

Сьогодні до Київського Патріархату належать чотирнадцять з половиною мільйонів віруючих, а до Московського Патріархату дев’ять з половиною мільйонів населення. Київський Патріархат показує тенденцію постійного  зростання, а в УПЦ МП навпаки.

Отже, Церква Київського Патріархату є духовним гарантом незалежности України і тому Москва так сильно наступає на Київський Патріархат, також національна свідомість Західної України не дасть щоб Москва була успішною. Навіть і українські бізнесмени не дадуть щоб підпорядкувати Україну Росії. Крім того, ми маємо надію на Президента Януковича, що і він змінить свою політику щодо Росії. Бо сьогдні в Москві вже критикують Президента Віктора Януковича і навіть насміхаються.

Ми дивимося на майбутнє з оптимізмом. Помісна Українська Православна Церква Київського Птаріархату і Незалежна Україна завжди буде! Хоче цього Москва чи ні. Для Європи і Америки вигідно, щоб Українська Церква і Самостійна Українська Держава були відокремлені від впливу Москви.

00007
БОЛЮЧИЙ ЛІТОПИС ПОЗОВНОГО ДЖИГАДУ ВЛАДИКИ АНТОНІЯ ПРОТИ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ВОЗНЕСІННЯ  - 05/13/2010

Адвокат Мирослав Смородський описує історію суддєву справу між бувших українських єпископів і вірних парафії в Кліфтоні, Ню Джерзі.

(до речі: це є факти, не особисті думки автора)

Читати в цілості

00008
«В ЄДНОСТІ СИЛА НАРОДУ!» - 04/22/2010

«В ЄДНОСТІ СИЛА НАРОДУ!»


Перед сьомою годиною ранку, 22 квітня 2010 року з подвір’я Громади Святого Андрія Первозваного виїхали два мікро автобуси, переповнені вірними Київського Патріархату, в напрямок Клівленду, щоб в братерській атмосфері і єдності приєднатися до наших братів і сестер околиці Парми та Норт Роялтон в штаті Огайо.

В храмі Святої Тройці митрофорний протоієрей Віктор Полярний в сослужінні настоятеля храму митрофорного протоієрея Богдана Згоби відслужено Вечірню з літією після цілування ікони Пресвятої Тройці вірні підходили до хреста і мированню.

Після закінчення Вечірні вірні перейшли до пам’ятника Голодомору де Владика Греко Католицької Церкви Кир Іван Бура, в сослужінні духовенства Київського Патріархату, завершив заупокійну Панахаду за спокій душ голодом замучених та за всіх, що своє життя віддали за Державність України.    читати більше